51eab7802a3c6ca5972d19be0a64f265 preview w440 h290 - У Житомирі з 7 листопада знову вводять у транспорті часові обмеження для пільговиків

У Житомирі з 7 листопада пільги на проїзд у громадському транспорті діятимуть лише з 10:00 до 16:00, але це не стосується військових та дітей. Також невакциновані працівники підрозділів міської ради будуть працювати дистанційно.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні міськвиконкому 4 листопада 2021 року. Зауважимо, що проєкт рішення «Про обмежувальні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської обʼєднаної територіальної громади» до початку засідання не був оприлюднений.

«З 7 листопада 2021 року пасажирські перевезення здійснюються без застосування пільг на проїзд у громадському транспорті у період до 10-ї та після 16-ї години окрім: військовослужбовців; працівників правоохоронних органів та цивільного захисту при виконанні службових обов’язків; а також учнів шкіл та інших загальноосвітніх закладів відповідно до діючих рішень щодо вартості проїзду; дітей з багатодітних сімей; дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують», — зачитав директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Проєктом рішення також передбачається, що виконавчими органами міської ради, центрами надання адміністративних послуг та управлінням соцзахисту департаменту соціальної політики здійснювати прийом громадян за умови дотримання працівниками та відвідувачами обмежувальних заходів та з перервою для провітрювання, прибирання і дезінфекції з 13:00 до 14:00.

Також передбачається недопущення до робочих місць невакцинованих працівників, які будуть переведені на дистанційну роботу.

«Керівникам виконавчих органів Житомирської міської ради забезпечити доступ до робочих місць та/або роботи з громадянами виключно працівників з наявністю негативного результату тестування на COVID-19, яке проведене не більш ніж за 72 години до початку робочого дня, або документу, що підтверджує отримання однієї або двох вакцин від COVID-19, або документа, виданого медичною установою, щодо наявності протипоказань до щеплення від COVID-19. У випадку недотримання вказаних умов забезпечити переведення працівників на дистанційну форму роботи», — поінформував директор юрдепартаменту.

Мер Сергій Сухомлин наголосив, що дія обмежень щодо скасування пільгового проїзду буде припинене після виходу Житомирської області з «червоної» зони.

Нагадаємо, з 30 жовтня 2021 року в Житомирі діє червоний рівень епідемічної небезпеки, напередодні начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний розповів про додаткові обмеження, які збираються встановити для житомирян в громадському транспорті.

Як повідомляв Житомир.info, у зв’язку з карантинними обмеженнями з 2 листопада 2020 року пільговий проїзд у Житомирі діяв лише упродовж 6 годин: з 10.00 до 16.00. Ці часові обмеженні для пільговиків скасували 1 липня 2021 році.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram