9eb549c830c418dbe1054d23529baf9a w440 h290 - У Житомирі з футбольного поля, облаштованого за кошти бюджету участі, вкрали частину штучного покриття

Біля Житомирського екологічного ліцею №24 з футбольного поля, яке облаштували за кошти бюджету участі, було викрадено частину штучного покриття.

Про це на своїй сторінці у Facebook 2 червня написав житомирянин Сергій Маковський.

«Ось так тепер виглядає найкращий в Житомирі футбольний майданчик. Дітям залишається тільки спостерігати. А в когось на дачі з’явився новий зелений газончик», — написав житомирянин.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирі з футбольного поля, облаштованого за кошти бюджету участі, вкрали частину штучного покриття

Директор Житомирського екологічного ліцею №24 Ганна Дудік у коментарі Житомир.info 4 червня інформацію про крадіжку підтвердила.

«Дійсно, у нас вкрали частину покриття з футбольного поля. У суботу була викликана поліція. Приїжджала спочатку патрульна машина, потім оперативна група. Розстроєні страшенно. Не знаємо, хто і як зламали хвіртку, і таке зробили», — розповіла Ганна Дудік.

У прес-службі головного управління Нацполіції у Житомирській області Житомир.info сказали, що отримували повідомлення про викрадення штучного покриття з футбольного поля від вчителя фізкультури.

«Дійсно, ми отримували таке повідомлення від вчителя фізкультури. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Наразі тривають заходи щодо встановлення причетних осіб», — поінформували у поліції.

Як повідомляв Житомир.info, 12 вересня 2017 року в рамках реалізації проекту бюджету участі на території 24 ліцею у Житомирі відкрили мультиспортивний майданчик.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram