3b8076471001902c2f96667fcfc126d2 preview w440 h290 - У Житомирі з третьої спроби провели тендер на ремонт тротуару та скверу на Театральній: договір на 5 млн грн збираються укласти з "Фаворит ОПТ"

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради має намір укласти угоду з ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» на капітальний ремонт тротуару по вулиці Театральній з облаштуванням скверу. Вартість робіт — 5 млн грн.

За умовами тендерної документації, роботи з капітального ремонту на Театральній, від Великої Бердичівської до Київської, мають бути виконані до кінця 2021 року. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У технічному завданні вказано, що підрядник має виконати роботи з розбирання існуючого кам’яного поребрика біля дерев, розібрати існуюче покриття, зняти рослинний ґрунт, установити новий кам’яний борт вздовж проїздної частини та вздовж зелених зон, улаштувати покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів, а також виконати роботи з освітлення скверу на пересічені Київської та Театральної. Окрім того, підрядник має облаштувати сквер на пересіченні вулиць Великої Бердичівської та Театральної: провести освітлення, мережі водопроводу, замінити покриття на нову плитку, встановити лавки, урни та велопарковку.

Очікувана вартість закупівлі становила — 5,045 млн грн. Участь у тендері взяло дві фірми: ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» з пропозицію у 5 млн грн та ПП «Добробут-Плюс» з пропозицію у 5,019 млн грн.

16 серпня управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з переможцем торгів — ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит».

xkvFuw HosLVP484jVSkSBKGHV5iB7dQSD nr7pA4qkRhWQ12b7kzWXn Nd3ecNdHLuldU0R JDBZwL5PMWcXCeCiQct61 9x 03feXOipbbuWtnXZ6BvNL7bIc3TEhEWBJ8 OPy - У Житомирі з третьої спроби провели тендер на ремонт тротуару та скверу на Театральній: договір на 5 млн грн збираються укласти з "Фаворит ОПТ"

Дочірнє підприємство «Фаворит ОПТ» ЗАТ “Фаворит” зареєстроване в 1996 році в Житомирі, спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель, статутний капітал – 100 тис. грн. Кінцевими бенефіціарними власниками компанії є Жанна Розенблат – дружина екснардепа від Житомира Борислава Розенблата та його рідна сестра Олена Розенблат, яка була депутатом обласної ради від Блоку Петра Порошенка, а з листопада 2020 року є депутатом Житомирської міської ради від ВО «Батьківщина».

Зазначимо, що у 2021 році це вже третя спроба управління капітального будівництва провести дану закупівлю. Першого разу тендер оголосили 5 травня 2021, перемога у ньому дісталася ТОВ «Полісся Міськбуд» — фірмі, яка фігурує у справі про схему привласнення бюджетних коштів на закупівлях з капітального будівництва в Житомирі. Тендер довелося відмінити після втручання Служби безпеки України в Житомирській області. Наступного разу тендер був оголошений 30 червня, він також не відбувся, оскільки участь у ньому взяв лише один учасник.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі в 2021 році капітально відремонтують пішохідну частину вулиці Театральної. Також наприкінці березня 2021 року головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн розповідала, що у планах міської влади модернізувати сквер на розі вулиць Театральна-Бердичівська та укласти плитку до вулиці Київської.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram