dadb744df68555d4b1fc654fd0d9ca9b preview w440 h290 - У Житомирі збираються повернути часові обмеження у громадському транспорті для пільговиків

У Житомирі збираються повернути часові обмеження у громадському транспорті для пільгових категорій населення, тобто пільговий проїзд буде діяти лише з 10.00 до 16.00.

Про це 21 жовтня в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info розповів мер міста Сергій Сухомлин.

«Два дні тому проходила комісія ТЕБ і НС, ми збирали бізнес: представників ринків, торгівельних центрів. На комісії було проголосовано ряд обмежень, які будуть діяти в нас уже з суботи (23 жовтня, — ред.). Так само ми будемо вводити обмеження по транспорту, і так само, вибачте нам, наші пільговики, але ми будемо вводити безкоштовне пересування транспортом по годинах: з 10.00 до 16.00, як це було навесні, коли ми були в червоній зоні. Чому? Дітям потрібно зранку доїхати до школи, дитсадка, людям потрібно на роботу. Будуть жорсткі обмеження за кількістю місць в громадському транспорті, тому пенсіонери (пільговики – ред.) зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом з 10.00 до 16.00. Після того, як ми вийдемо з червоної зони, ми знову знімемо ці обмеження», — розповів мер Житомира.

За його словами, часові обмеження почнуть діяти, коли Житомир потрапить до червоної зони.

Повністю програму «Діалоги» з мером Житомира Сергієм Сухомлином про «червону» зону, опалювальний сезон та нереалізовані проєкти дивіться тут

Нагадаємо, 1 липня 2021 у громадському транспорті Житомира зняли обмеження у часі для пільгової категорії населення. Відповідне рішення члени виконавчого комітету прийняли ще 18 червня.

Як повідомляв Житомир.info, з 2 листопада 2020 року пільговий проїзд у Житомирі почав діяти лише упродовж 6 годин: з 10.00 до 16.00.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram