6339e897267e10bb6c4b580e842a1d57 preview w440 h290 - У Житомирі збираються за 13,5 млн грн провести капремонт будинку фізкультури школи «Авангард»

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив про проведення тендера на капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» по вулиці Фещенка-Чопівського, 10. Збираються замінити дах, підлогу, комунікації, утеплити фасад та впорядкувати територію поряд з будівлею.

Відповідне оголошення про проведення тендера опубліковане 17 квітня на ресурсі ProZorro.

Згідно технічного завдання, що додається до тендерної документації, планується провести:

  • заміну покрівлі з утепленням горища, облаштуванням вентиляційних шахт, водостоку, огорожі на даху;
  • заміну старих дверей на металопластикові (зовнішні та скляні з вітражами внутрішні);
  • заміну підлоги та вкладання нової керамічної плитки на трьох поверхах;
  • облаштування підвісної стелі, в тому числі й стелі спортзалу;
  • утеплення фасаду будівлі, облаштування ґанків, козирків, пандусів, облицювання східців, в тому числі й облаштування входу до підвалу;
  • капремонт електрообладнання та освітлення, заміну водопроводу, каналізації, системи опалення з з улаштуванням підпідлогового опалення, вентиляції, системи пожежної сигналізації та оповіщення, блискавкозахисту;
  • облаштування зовнішньої електромережі та освітлення, в тому числі й освітлення фасаду будівлі;
  • заміну зовнішньої мережі водопроводу та каналізації;
  • благоустрій території з укладанням тактильної плитки та озелененням: передбачається посів газонів, висадка 11 магнолій та 2 кущів форзиції, пересадка ялини; демонтаж старої металевої огорожі та встановлення 3 лавок, бетонних болардів та двох стояків для велопарковки.

Очікувана вартість закупівлі становить 13 млн 560 тис. грн. Терміни виконання робіт – до кінця 2019 року.

Тендерні пропозиції приймаються до 3 травня 2019 року. Початок аукціону заплановано на 6 травня.

Нагадаємо, у житомирському басейні «Авангард» на Старому бульварі за 7,3 млн грн проведуть капремонт: замінять комунікації та керамічну плитку, утеплять фасад та проведуть благоустрій території. Виконувати роботи буде ТОВ «Візин Річ».

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради за 1,5 млн грн замовило проект будівництва Палацу спорту на Старому бульварі, що має з’явитися на пустирі поряд з парком.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram