c383f74271ee49ec51e092e749455a56 preview w440 h290 - У житомирській лікарні №1 запрацювала оновлена лабораторія: на ремонт та обладнання витратили майже 4 мільйони гривень

У КП «Лікарня №1» з 15 липня запрацювала оновлена клініко-діагностична лабораторія. Раніше лаборанти знаходилися у приймальному відділенні адміністративного корпусу. Відтепер 46 працівників лабораторії мають відокремлене приміщення із ремонтом та сучасним обладнанням, що суттєво розширило спектр надання послуг.

Про це повідомили на сайті Житомирської міської ради.

«У рамках програми медичних гарантій ми придбали повний біохімічний автомат «Акцент 240», коагулометр, ще один імуноферментний аналізатор, оновилася і база мікроскопів. До цього працювали на шкільних монокулярах. Оновили також обладнання для стерилізації виробів лабораторного призначення», — каже завідувачка лабораторії Любов Моріна

На сайті мерії зазначають, що підвищити продуктивність нової лабораторії допомагає придбаний імуноферментний аналізатор. Він дає змогу провести, окрім аналізу на антитіла до коронавірусної інфекції та ВІЛ, ще ендокринологічний та перинатальний скринінг, тобто забезпечити виконання окремого пакету медичних послуг НСЗУ – «ведення вагітності в амбулаторних умовах».

«Ремонт нової клініко – діагностичної лабораторії здійснювався на умовах співфінансування. З місцевого бюджету виділено більше мільйона гривень. 2.7 млн грн витратила сама лікарня, ці кошти заклад отримав у результаті договорів з НСЗУ», — наголосила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Як повідомляв Житомир.info, 15 липня 2021 року у Житомирській районній лікарні в с. Станишівка відкрили реконструйоване приймальне відділення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram