2017 07 03Nastya 1 w440 h290 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Два роки сестра пані Тетяни, двадцятирічна Настя, боролася із хворобою нирок, перебувала на перитонеальному діалізі та готувалась до операції за кордоном. Проте трансплантації нирок, яку Насті мали зробити вже у липні, вона так і не дочекалась. Дівчина померла у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні Гербачевського. Тетяна Якубович розповідає: двоюрідну сестру привезли додому і вже готували до похорону, як виявилось, що у вухах Насті немає золотих сережок, які були на ній у момент перебування в лікарні.

«Батькам було не до того, тільки родичі побачили, що на Насті немає сережок. Того ж дня я повернулась у відділення, думала, прийду, скажу: люди, тут померла моя сестра, можливо у сейф зняли її сережки, дайте. Коли я прийшла, мені сказали: вона заїжджала сюди без сережок, шукайте в нефрології. Я побігла в нефрологію, дві години бігала туди-сюди», — розповідає двоюрідна сестра померлої Тетяна Якубович.

Родичам невтямки, хто та як міг зняти сережки, позаяк із Настею майже до останнього знаходилась її мама.

«Мама каже, що все пам’ятає до хвилини: в нефрології чекали документи, приїхали сюди, тут в палаті, окрім хворих, нікого не було. Була лікар-реаніматолог і медична сестра, яка забрала пакет із медикаментами. Потім каже: десь через три хвилини вийшли й сказали, що Насті більше немає. Після цього вона дочки вже не бачила», — говорить двоюрідна сестра померлої.

Спершу родичі намагались самостійно знайти зниклі прикраси, попросивши допомоги у  заввідділенням інтенсивної терапії.

«Після Настиного похорону я йому зателефонувала, він сказав, що Настя заїжджала в інтенсивну терапію з сережками», — каже Тетяна Якубович.

Не на камеру заввідділенням інтенсивної терапії розповідає: усі, хто реанімував Настю, написали пояснювальні, в яких запевняють, що навіть не помітили, чи були на дівчині прикраси.

«Інцидент, на людську точку зору, дуже неприємний для відділення. Моя позиція, щоб поліцейські провели розслідування. Якщо ця людина буде знайдена, я особисто обіцяю, і на цьому будуть наполягати усі, щоб ця людина була негайно звільнена без права надалі працювати у медицині», — говорить завідуючий відділенням реанімації та інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського Володимир Кравчук.  

Врешті, на якому етапі з померлої зникли золоті прикраси та хто їх привласнив, залежатиме від висновків поліцейського розслідування.

«На місце виїжджала слідчо-оперативна група, розбиралися у ситуації, опитували медиків, працівників лікарні, вилучали записи камер відеоспостереження. Першочергово те, що дівчина перебувала у сережках, підтверджується. Відкрито кримінальне провадження за крадіжкою, ст. 185 ККУ. Відповідальність від штрафу до 5 років обмеження або позбавлення волі», — зазначила керівник відділу комунікацій ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

Nastya 3 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Nastya 6 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Nastya 2 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Nastya 1 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Nastya 4 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Nastya 5 - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській обласній лікарні Гербачевського в небіжчиці зникли золоті сережки


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram