066acb0e1bc391bd417e476c1f5344a4 preview w440 h290 - У житомирській обласній лікарні провели першу операцію з трансплантації нирки

У житомирській обласній лікарні імені О.Ф. Гербачевського 21 червня вперше провели операцію з трансплантації: пересадили нирку від батька до сина.

Про це повідомляють на сторінці Житомирської обласної ради у Facebook.

«Довготривале навчання, підготовка та професійність лікарів дала змогу здійснити цю революційну операцію. Це була подвійна операція з пересадки донорської нирки від спорідненого донора, а точніше від батька до сина.

Пацієнти, наразі, почуваються добре. Цей день ввійде в медичну історію області»- зазначив генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня імені О. Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради Богдан Леськів.

Цю подію називають знаковою та надзвичайною в історії трансплантології області.

«За минулий рік ми пройшли великий шлях: отримали ліцензію на трансплантацію від Міністерства охорони здоров’я, є рішення Кабінету Міністрів про включення нашої лікарні до переліку медичних закладів, що мають надавати медичну допомогу при трансплантації органів і тканин. І ось історична подія сталась. Дякую усім хто підтримував, дякую лікарям! Це дійсно революція»- зауважив Богдан Леськів.

60d08855600c5 original w859 h569 - У житомирській обласній лікарні провели першу операцію з трансплантації нирки

Як повідомляв Житомир.info, 12 травня 2021 року у житомирській обласній лікарні відкрили реконструйоване нефрологічне, де проводитимуть трансплантації нирок.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram