994bf4ca3ffeb3a6e815a000f756e2fa preview w440 h290 - У Житомирській області білоруса притягнули до відповідальності за спробу провезти через кордон Біблію і Псалом

Святі писання кінця ХІХ століття виявили 10 листопада прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону на кордоні з Білоруссю спільно з працівниками митниці.

Про це повідомляють прес-служби Житомирського прикордонного загону та Житомирської митниці ДФС.

«Так, для проходження прикордонно-митного оформлення в пункт пропуску «Виступовичі» прибув автомобіль Audi під керуванням громадянина Білорусі. Під час перевірки багажного відділення автівки, яка прямувала на виїзд з України, серед інших речей охоронці кордону виявили дві старовинні книги: «Біблія» та «Псалом Сто — Осмнадцатий», датовані 1891 роком», – інформує прес-служба прикордонного загону.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській області білоруса притягнули до відповідальності за спробу провезти через кордон Біблію і Псалом

У Житомирській митниці ДФС зазначають, що «водій транспортного засобу, прямуючи з України до Р. Білорусь, обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про те, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню і не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження. Працівники митниці запропонували громадянину Р. Білорусь перейти на смугу руху «червоний коридор» для проходження поглибленого огляду. В багажному відділенні автомобіля серед особистих речей виявлено друковані видання: «Псаломь сто-осмнадцатий», рік видання 1891, Псалтир без дати видання».

За фактом складено протокол про порушення митних правил. Церковні видання у чоловіка вилучили, його притягнуто до відповідальності. Чи належать святе письмо до культурної та історичної цінності, встановить експертиза.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2017 року на українсько-білоруському кордоні в пункті пропуску «Виступовичі», що в Житомирській області, прикордонники виявили в автомобілі громадянина Білорусі книгу першої половини ХХ ст. «История гражданской войны в СССР».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram