2017 08 16kajshfd 3 w440 h290 - У Житомирській області «ділки» виготовили 450 літрів спиртного, яке маскували під продукцію відомих марок

На Житомирщині прокуратура та податківці викрили незаконну діяльність із розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв.

Про це 16 серпня Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного  зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, за ч. 3 ст. 204 КК України. Установлено, що група осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії організувала діяльність із незаконного розповсюдження підакцизних товарів на території Житомирської області», — інформує прокуратура.

У ході досудового розслідування прокуратура спільно з податковою міліцією області провела низку санкціонованих обшуків у місцях зберігання незаконно виготовленої алкогольної продукції.

«За результатами обшуків вилучено 450 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 150 літрів етилового спирту, тютюнові вироби та ящик горілки з підробленими акцизними марками відомого бренду. На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучене майно», — повідомила прокуратура.

Нагадаємо, днями Уряд підвищив ціни на алкоголь: мінімальна роздрібна ціна на півлітрову пляшку горілки становитиме не 69,78 грн, а 79,55 гривні.

Як повідомляв Житомир.info, в березні 2017 року в приватному помешканні у Житомирі викрили мега-гуральню: вилучили 12 тонн спирту та кілька тонн «елітного» алкоголю.

 

kajshfd 1 - У Житомирській області «ділки» виготовили 450 літрів спиртного, яке маскували під продукцію відомих марок

kajshfd 2 - У Житомирській області «ділки» виготовили 450 літрів спиртного, яке маскували під продукцію відомих марок

kajshfd 3 - У Житомирській області «ділки» виготовили 450 літрів спиртного, яке маскували під продукцію відомих марок

Фото прес-служби прокуратури області

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській області «ділки» виготовили 450 літрів спиртного, яке маскували під продукцію відомих марок


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram