89e520dca0d3c3ba079fe4f6d84540d0 preview w440 h290 - У Житомирській області компанія родичів відпочивала біля водойми та «загубила» трирічного малюка

У місті Андрушівка Житомирської області 12 червня поліцейські, рятувальники та громада кілька годин розшукували трирічного хлопчика. Дитину знайшли цілою і неушкодженою.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Близько 9 вечора до Андрушівського відділення поліції звернулась жінка із повідомленням про зникнення її 3-річного сина. За її словами, упродовж дня вона з малолітніми дітьми та родичами відпочивали на березі місцевої водойми. Увечері, поки жінка збирала речі, троє дітлахів піднялись на пагорб, а за деякий час повернулись двоє з них», – розповідають у поліції.

На відсутність свого 3-річного сина мати не одразу звернула увагу. Коли ж згодом побачила, що його немає у компанії, почала самостійні пошуки, а тоді звернулась до поліції.

«Ми одразу ж підняли по тривозі особовий склад нашого відділення, були сповіщені рятувальники. До пошукових груп приєднались і представники місцевої громади. Відтак, не гаючи часу, почали відпрацьовувати водойму і навколишню територію», – розповів начальник Андрушівського ВП ГУНП Олександр Прокопчук.

За кілька годин, уже після півночі, розшукуваного хлопчика одна з пошукових груп виявила на шляху до села Стара Котельня. Він спав просто неба на узбіччі дороги. На щастя, з ним нічого лихого не трапилось. Дитину оглянули медики і повернули матері.

Водночас поліцейські провели із молодою жінкою серйозну профілактичну роботу. На вихованні у неї троє малолітніх дітлахів, знайдений мандрівник – найстарший із них.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2020 року в одному з сіл Черняхівського району Житомирської області рідні та поліція розшукували 9-річного хлопчика. Виявилося, що дитина спала у будці для собаки.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram