f179df48800f0d88fa811467e2e1a2b6 preview w440 h290 - У Житомирській області на хабарі у 4 тис. грн спіймали головного спеціаліста відділу екологічного контролю

У Житомирській області головного спеціаліста відділу екологічного контролю Державної екологічної інспекції підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Про це 4 березня інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням свого службового становища. Наразі, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. Установлено, що головний спеціаліст відділу екологічного контролю (нагляду) на митній території Державної екологічної інспекції Житомирської області, використовуючи службове становище, вимагав та одержав від представника приватного товариства неправомірну вигоду на загальну суму 4 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській області на хабарі у 4 тис. грн спіймали головного спеціаліста відділу екологічного контролю

«До того ж, діючи за розробленою схемою, державний інспектор насправді не оглядав саму продукцію, призначену для експорту, як передбачено вимогами чинного законодавства. Натомість приймав рішення про проведення контролю на підставі сканованих документів підприємства-експортера, які одержував у форматі електронних повідомлень. Викрито незаконні оборудки співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки в області. Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області», — інформує прокуратура.

Як повідомляв Житомир.info, 7 лютого 2019 року військова прокуратура затримала на хабарі у 20 000 гривень керівника філії «Військторгсервісу» у Житомирі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram