55ee670c64ad5524399bdc386bf9b818 preview w440 h290 - У Житомирській області посадовець фірми, який «заробив» 815 тис. грн на продажі чужого зерна, отримав 6 років ув’язнення

Начальник дільниці сільгоспвиробництва філії публічного акціонерного товариства в Житомирській області наприкінці 2017 року «заробив» на продажі чужих зернових 815 тис. грн. Зерноторговельна оборудка обернулася для ділка кримінальним провадженням, а відтепер і реальним тюремним терміном.

Про це 7 вересня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Понад 177 тонн зерна розпродав незаконно — на Житомирщині до шести років засуджено посадовця філії публічного товариства та стягнуто 815 тис. грн завданої шкоди», — йдеться у повідомленні.

Коростишівською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом привласнення чужого майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинене посадовцем філії публічного акціонерного товариства (ч.ч. 3, 4 ст. 191 КК України).

Вироком Коростишівського районного суду особу визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки.

Також за позовом прокурора з обвинуваченого стягнуто завдані державі в особі публічного акціонерного товариства збитки на загальну суму 815,5 тис. грн.

«Судовим слідством установлено, що злочин скоїв начальник дільниці сільськогосподарського виробництва філії одного з публічних акціонерних товариств, який, виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, умисно, з корисливих мотивів, на власний розсуд розпорядився ввіреними йому товарно-матеріальними цінностями. Зокрема, будучи матеріально відповідальною особою за зберігання на складах зерна кукурудзи, пшениці, сої та її зерновідходів, він дав вказівку своїм підлеглим навантажити великовагові автомобілі зерном та відправити покупцю, з яким попередньо домовився через мережу Інтернет. Відтак протягом листопада-грудня 2017 року обвинувачений незаконно розпродав більше 177 тонн зерна різних сільськогосподарських культур на загальну суму понад 815 тис. грн», — повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді-грудні 2017 у Брусилівському районі Житомирської області начальник дільниці сільгоспвиробництва філії одного з товариств на продажі чужого зерна через інтернет заробив понад 815 тис. грн. Тоді слідче відділення Брусилівського відділення поліції відкрило кримінальне провадження, а в квітні 2019 справу було скеровано до суду.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram