У Житомирській області поліцейські, лісівники та громада продовжують пошуки Галини Довгоселець, 79-річної жительки Олевщини, яка зникла в середині липня 2021 року. Під час рейду 5 жовтня був знайдений одяг, який міг належати жінці.

Про це 7 жовтня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області.

«Про зникнення жінки до поліції повідомив староста с. Рудні Бистрої Олевської громади 14 липня. Під час першочергових заходів правоохоронці встановили, що востаннє її бачили односельці ще 5 днів тому. Тоді вона збиралась до лісу по ягоди, як це робила щодня. На жаль, організовані у липні пошуки не принесли результату», – йдеться у повідомленні.

5 жовтня поліцейські місцевого відділення разом з лісівниками Білокоровицького та Олевського лісгоспів провели ще один рейд, орієнтуючись на знайдений нещодавно одяг (кофта), що міг належати жінці. До пошукових груп були залучені і кінологи.

Проте і цього разу пошуки не принесли результату.

615ee4bd7058a original w859 h569 - У Житомирській області продовжують пошуки 79-річної жінки, зниклої в липні: знайшли одяг, який міг належати бабусі

Фото з сайту ГУНП у Житомирській області

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2021 року поліцейські, нацгвардійці, лісівники та громада прочісували ліси і перевіряли водойми, розшукуючи 79-річну Галину Довгоселець, жительку села Рудня-Бистра (колишній Олевський район, нині – Коростенський) Житомирської області, яка зникла 10 липня 2021 року: пішла до лісу по ягоди і додому не повернулася.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram