257bc3690b24f1956e30bede9949ea9f preview w440 h290 - У Житомирській області рятувальники прибирали аварійні дерева, що попадали на проїзні частини

У місті Новограді-Волинському рятувальники двічі виїжджали на виклики щодо аварійних дерев.

Про це 25 вересня поінформувала пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

«24 вересня рятувальники Новоград-Волинського двічі виїжджали на розрізання аварійних дерев. У першому випадку дерево впало на проїжджу частину, що дещо обмежило рух автотранспорту. У короткий час бійці ДСНС розрізали та прибрали дерево з дороги. У другому випадку, внаслідок сильних поривів вітру, одне дерево впало на інше, що в подальшому могло створити небезпечну ситуацію поблизу житлових будинків. Одне з комунальних підприємств міста надало колінчатий підйомник за допомогою якого рятувальники змогли розрізати і прибрати два аварійних дерева», — йдеться у повідомленні.

Крім того, ще два дерева розрізали та прибирали бійці ДСНС з проїзної частини у с. Горинь Коростенського району та у м. Житомир.

Куди у Житомирі звертатися щоб зрізати аварійне дерево у дворі

Як повідомляв Житомир.info, після негоди 12 липня 2021 року аварійно-рятувальні бригади ДСНС в області здійснили 9 виїздів з надання допомоги населенню.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram