2017 07 11hydkaja 4 w440 h290 - У Житомирській області «швидкі» повністю укомплектовані препаратами від хвороб серця, - УОЗ

Бригади комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської облради в повному обсязі забезпечені препаратами для зняття патологічних станів серця.

У цьому запевнив головний лікар Центру екстреної медичної допомоги Анатолій Сова, — повідомило 10 липня управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

«Коли надходить виклик на лінію 103 з підозрою на інфаркт міокарда, стенокардію чи серцеву патологію, то наші диспетчери, які працюють не перший рік, одразу це реєструють, — негайно виїжджає «швидка». По приїзду бригади «швидкої», кожна з якої на 90 відсотків укомплектована електрокардіографами, знімають кардіограму і надають адекватну медичну допомогу(…). Окрім кардіограми, наші працівники, враховуючи показання та протипоказання пацієнта, вводять йому відповідні препарати, якими ми забезпечені у повному обсязі. Препарати цієї групи є дороговартісними, але нехай жителі області не хвилюються, оскільки при потребі кожний отримає належні ліки», — цитує головного лікаря прес-центр УОЗ.

У Центрі екстреної допомоги з 1998 року немає так званих «кардіологічних бригад», а є лікарі з медицини невідкладних станів, — зазначається в публікації.  

«Наші фахівці просто унікальні, оскільки вони надають допомогу й при травмі, й при захворюваннях кишково-шлункового тракту, й при пульмонології, й при серцево-судинних захворюваннях тощо. Всі вони є фахівцями високого рівня, які відповідають сучасним вимогам і постійно підвищують свій фаховий рівень», — говорить Анатолій Сова.

З його слів, з відкриттям інфарктного центру в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського всі пацієнти, які потребують малоінвазивної допомоги (коронографія, стентування) одразу будуть доставлятися саме туди. При цьому по лінії диспетчерської служби медики інформують приймальне відділення ОКЛ про те, що везуть такого хворого.

«На відстані від Житомира 50 км хворий буде доставлений до обллікарні протягом 50-60 хвилин, при охопленні всієї області — впродовж 2-2,5 годин», — зазначають у прес-центрі.

Повністю інтерв’ю з головним лікарем Центру екстреної медичної допомоги читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, комунальну установу «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської облради створили 22 листопада 2012 року. Інтерв’ю з її незмінним керівником Анатолієм Совою читайте тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram