6b6076acc8db4b08d2ab9b2cddbb63ef preview w440 h290 - У Житомирській області суд оштрафував жінку, дочка якої цькувала однокласницю в Instagram

У Житомирській області суд оштрафував жительку Ружинського району, дочка якої цькувала однокласницю в соціальній мережі Instagram. Психологічне насильство щодо ровесниці 8-класниця вчиняла неодноразово. За скоєне відповідальність понесла мати дівчини-підлітка, яку оштрафували на 850 гривень.

Постанову щодо вказаної адміністративної справи Ружинський районний суд виніс 16 лютого 2021 року. В Єдиному державному реєстрі судових рішень постанову оприлюднили 18 лютого.

Відповідно до матеріалів суду, булінг тривав з 26 листопада по 11 грудня 2020 року. Дівчина цькувала однокласницю, систематично обзиваючи її в Instagram та викладаючи непристойні фото.

6033bbee73cd8 original w859 h569 - У Житомирській області суд оштрафував жінку, дочка якої цькувала однокласницю в Instagram

Скріншот з постанови Ружинського районного суду

Зазначено, що мати кривдниці в судовому засіданні свою вину визнала повністю, розкаялася та пояснила, що знаходиться у складному матеріальному становищі. Щире каяття суд врахував як пом’якшуючу обставину.

Врешті, суд постановив: «ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень (виділено редакцією).

Також з матері дівчини-кривдниці на користь держави стягнули судовий збір в розмірі 454 грн.

Нагадаємо, 21 січня 2021 року відділ комунікації поліції Житомирської області повідомляв про ситуацію із цькуванням 13-річної жительки Ружинського району через соціальну інтернет-мережу. У віртуальних знущаннях з юнки була викрита її однокласниця. Відносно матері дівчини правоохоронці склали адміністративний протокол.

Як повідомляв Житомир.info, 15 лютого 2021 року Любарський районний суд Житомирської області на 850 гривень оштрафував учня місцевого професійного ліцею за неодноразове цькування неповнолітнього.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram