4b06ab0f1e7f00fa2fedc88e559b8c07 preview w440 h290 - У Житомирській області Укртрансбезпека зафіксувала кілька випадків перевезення пасажирів без дозвільних документів

В рамках проведення заходів «Перевізник» 26 липня управління Укртрансбезпеки у Житомирській області провело рейдові перевірки автобусів в м. Чуднів та смт Романів.

У ході перевірок було зафіксовано факти порушень технічного стану автобусів та екіпірування (встановлення додаткових місць для сидіння, тріщини вітрових стекол, відсутність вогнегасників тощо), а також факти нелегальних пасажирських перевезень.

Про це управління Укртрансбезпеки у Житомирській області повідомляє на сторінці у Facebook.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській області Укртрансбезпека зафіксувала кілька випадків перевезення пасажирів без дозвільних документів

«Доходить до того, що несумлінні перевізники просто не заїжджають на автостанції, коли там працюють інспектори управління. Так, 26 липня 2018 року з автостанції м. Чуднова було зірвано два регулярних рейси «Чуднів – Карпівці» з часом відправлення о 08год. 00хв. та 09год. 00хв. Також особлива увага приділяється виявленню нелегальних пасажирських перевезень. В смт Романів зафіксовано три випадки нерегулярних пасажирських перевезень без відповідних дозвільних документів, в тому числі в напрямку м. Києва. Також встановлено та задокументовано факт нелегальних перевезень в межах району автобусом ПАЗ без документів на маршрут, а також з простроченими протоколом перевірки технічного стану та полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Крім того встановлено, що водій вказаного автобуса не проходив передрейсовий медичний огляд перед виїздом на маршрут», — інформують в Укртрансбезпеці.

Загалом за добу в Чуднівському та Романівському районах працівники управління перевірили 28 транспортних засобів, задіяних на пасажирських перевезеннях, виявили 12 порушень, склали 7 актів щодо порушення законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом та 1 протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Нагадаємо, на трасі в Житомирській області водій вантажівки без документів намагався дати хабара патрульним.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі стартувала операція «Перевізник» з 21 липня працівники патрульної поліції разом із Укртрансбезпекою перевіряють маршрутки міського, міжміського та міжнародного сполучення щодо наявності дозвільних документів на пасажирські перевезення, технічну справність автобусів та відповідність графіків руху.

В рамках операції «Перевізник» патрульні склали протоколи на водіїв маршруток за розмови по телефону та склоомивач.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram