9199816e1889248274179ccdcb623146 preview w440 h290 - У Житомирській області викрили двох посадовців, які організували «компанію» та привласнювали борги з несплачених аліментів й кредитів

У Житомирській області викрито двох керівників територіальних відділів державної виконавчої служби, які привласнювали кошти, що надходили за борги по сплаті аліментів й кредитів.

Про це 26 червня повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«За даними слідства, керівники двох територіальних підрозділів державної виконавчої служби області налагодили злочинну схему привласнення грошових коштів, які стягувались за судовими рішеннями з боржників. Зокрема, протягом 2020-2021 років посадовці, залучивши підлеглих, організували внесення завідомо недостовірної інформації до інформаційної системи виконавчої служби. Відповідно до недостовірних відомостей кошти, що надійшли за виконавчими листами, скеровувалися не законним отримувачам, а перераховувалися на банківські картки підставних осіб. У подальшому стягнуті кошти, а це в основному борги за несплачені аліменти, кредитні зобов’язання підприємців тощо переводилися в готівку та привласнювалися чиновниками виконавчої служби», — йдеться у повідомленні.

25 червня у приміщеннях підрозділів виконавчої служби проведено санкціоновані обшуки та вилучено документацію: виконавчі справи, що фігурують у кримінальному провадженні, комп’ютерну техніку, а також банківські картки, які використовувалися у протиправній схемі.

До уваги жителів Житомирщини: у разі наявності інформації щодо протиправних дій посадовців виконавчої служби, а також потерпілих від незаконних дій просимо звертатися до правоохоронних органів.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня 2021 року правоохоронці у Житомирі викрили корупційну схему у двох підрозділах Державної виконавчої служби: посадовці привласнювали гроші «мертвих душ».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram