10818aa9790e8cc52be72fa3f852acd5 preview w440 h290 - У Житомирській області жінка та дівчина захворіли, наївшись грибів

У Житомирській області жінка та дівчина-підліток занедужали, наївшись лісових грибів.

Про два випадки отруєння грибами Житомир.info 2 липня розповіли у ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Один з випадків був зареєстрований у селі Гринівці Любарського району. 22 червня жінка 46 років вживала білі гриби, зібрані у селі Панасівка. Лікувалася на стаціонарі, стан був середньої важкості. Ще один випадок був у Чуднівському районі: 16-річна жителька село Красносілка 22 червня споживала лисички, які збирав її батько у лісі села Михайлівна Любарського району. Перебіг захворювання був легкий. Дівчина лікувалася амбулаторно, остаточний діагноз – «розлад кишкового тракту», – поінформували у лабораторному центрі.

Там зазначили, що усього з початку 2020 року в області зареєстровано чотири випадки отруєння грибами (чи підозри на отруєння).

Нагадаємо, 16 червня в обласному лабораторному центрі інформували про два випадки отруєння грибами, зареєстровані у Любарському районі: після вживання дикоросів захворіла 70-річна жителька села Коростки та 61-річна жінка з села Малі Деревички.

Як повідомляв Житомир.info, 29 липня 2019 до реанімаційного відділення Бердичівської міської лікарні потрапив підліток, який наївся білих грибів разом з дідом і бабою.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram