5bd115a5a4bed65c1d28ba880bfc72f1 preview w440 h290 - У Житомирській області жінка з 5-річною дитиною хотіла кинутися під поїзд

У Романівському районі 14 червня жінка з 5-річною донькою хотіла вчинити самогубство та кинутися під поїзд. Про такий намір своєї сестри правоохоронцям повідомив брат жінки. Заявник просив поліцейських врятувати обох, оскільки сам фізично не встигав дістатись до них. Правоохоронці були неподалік і вчасно вихопили жінку з дитиною з-під поїзда.

Про це повідомили на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Нині уже відомо, що 45-річна жінка, жителька Романівського району, через непорозуміння з родичами вирішила вкоротити віку собі та маленькій донечці. У телефонній розмові з братом вона сказала про свій намір і поклала слухавку. Скільки чоловік не намагався знову зв’язатись з нею, жінка більш не відповідала. Згодом стане зрозуміло, що вона просто покинула телефон у будинку, а сама вирушила у напрямку колій. Схвильований заявник зателефонував на «102» та розповів про ситуацію, повідомивши орієнтовні координати та можливий маршрут сестри», – йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У Житомирській області жінка з 5-річною дитиною хотіла кинутися під поїзд

Цей виклик диспетчери терміново переадресували на поліцейських сектору реагування ПП Романівського відділення.

«На щастя, ми були неподалік, всього за кілька кілометрів і відразу вирушили туди. Жінку з дитиною ми помітили далеченько від станції, вони рухались по колії. – Ми відразу побігли до них — розповідає поліцейський Віталій Ришівський.

Поліцейський Михайло Пясківський першим домчав до обох і виштовхав їх з колії. За мить там промчав потяг.

«Уже потому ми поговорили з жінкою, яка мала явні ознаки сп’яніння. І вона не стала заперечувати очевидне та підтвердила, що збиралась вбити себе і дитину» — каже Михайло.

І матір, і дитину оглянули лікарі. Дівчинку передали родичам, допоки соціальні служби вирішуватимуть питання її подальшого безпечного виховання. А відносно жінки поліцейські оформили адміністративні матеріали відразу за кількома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. Триває подальша перевірка.

Як повідомляв Житомир.info, 21 квітня у Житомирській області потяг збив чоловіка, який знаходився на коліях.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram