2017 04 2131c463d dragonimages depositphotos w440 h290 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

 157 найменувань лікарських засобів можна придбати за програмою «Доступні ліки».

Про це пише сайт Житомирської ОДА.

«Маючи рецепт від лікаря на діючу речовину, пацієнт має можливість обрати в аптеці медикаменти або повністю безкоштовні для нього, або з частковою доплатою. Нагадаємо, вже 167 аптек Житомирської області є учасниками програми. На кожній з них має бути спеціальний логотип «Доступні ліки», — йдеться у повідомленні.

reimbyksaciya 04 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 05 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 06 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 07 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 08 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 09 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 10 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 11 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 02 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 01 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

reimbyksaciya 03 - У Житомирській ОДА оприлюднили перелік лікарських засобів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки»

Нагадаємо, 19 квітня в ОДА розповіли, що жителі Житомирської області вже отоварили 1600 рецептів за програмою «Доступні ліки».

Як повідомляв Житомир.info, в Україні з 1 квітня почала діяти програма «Доступні ліки», яка передбачає відшкодування ліків для хворих на діабет 2-го типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання. У 2017 році на реімбурсацію ліків для жителів Житомирської області держава виділила 16 млн 4 тис. 200 грн. 19 квітня райони Житомирської області мали прозвітувати перед головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем про отримання державних коштів на відшкодування ліків трьом категоріям хворих.

Перелік аптек Житомира, які беруть участь у програмі «Доступні ліки», тут, аптек області – тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram