04dbc93eaac5da5b808eac95845d809f preview w440 h290 - У житомирській ЗОШ тестували інтелектуальну відеосистему: робить температурний скринінг і «підказує» батькам, чи дитина в школі

У Житомирській ЗОШ №6 ім. В.Г. Короленка 4 червня тестували інтелектуальну відеосистему, яка дає можливість розпізнавати температуру тіла в автоматичному режимі та вести батьківський контроль.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Система визначає температуру тіла дистанційно. У випадку виявлення відхилення від заданої норми камера видає звуковий та візуальний сигнал, що слугує сповіщенням для персоналу школи та є приводом для додаткової перевірки дитини чи іншої людини, що входить в приміщення закладу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така система допомагає захистити здоров’я учасників освітнього процесу, уникнути контакту з людьми, що мають симптоми захворювання.

Камери також можна використовувати для інших аналітичних цілей: додатковою опцією є «батьківський контроль», яка дає можливість визначити, чи дитина в школі. Два телефонні номери «підв’язуються» до даних учня – і батьки мають змогу отримувати інформацію про те, що дитина заходить в школу чи виходить із закладу.

Функціонал системи включає і можливість ведення «чорного списку», який спрацьовує, як тільки «небажана особа» з’являється в камері.

Відео з сайту міськради

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня 2021 у рамках проєкту «TUMI: шлях до школи» на території ЗОШ №36 (вул. Домбровського, 21) облаштували першу станцію технічного самообслуговування (ремонту) велосипедів у Житомирі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram