6c40d72cab1d335e1ce27135dc0e0e92 preview w440 h290 - У житомирському дитсадку через невакцинованих вихователів попросили терміново забрати дітей, у департаменті пояснили ситуацію

До редакції Житомир.info 18 серпня звернулись батьки вихованців одного з житомирських дитячих садочків і розповіли, що у закладі попросили терміново забрати дітей додому, бо наказали не допускати до роботи вихователів, які не отримали щеплення проти коронавірусу.

«Вихователі повідомили, що прийшов наказ не допускати до роботи вихователів без щеплення від коронавірусу і ми маємо терміново, протягом години, забрати дітей з садочка», – розповіла читачка.

У департаменті освіти Житомир.info пояснили, що садочок не закривають, а лише зводять групи через хворобу вихователів.

«У садочку захворіли четверо вихователів і керівництво змушене зводити групи. Це не пов’язано з вакцинацією», – зазначила заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

Також додала, що до 1 вересня у кожному закладі повинно бути 80% вакцинованих працівників. Якщо Житомир потрапить до жовтої зони, то садочки, де щеплення отримали менше 80% працівників, будуть закривати.

«Для попередження і профілактики ми всім розказуємо, що якщо навіть буде 79% щеплених працівників, а не 80% і більше, то заклад буде закритий, якщо ми перейдемо в жовту зону. Зараз у нас виконуються всі протиепідемічні заходи, пов’язані із зеленою зоною, але перехід в жовту зону може бути в будь-який день і в будь-який час. Тому, профілактична робота проводиться, одним роз’яснюється п’ять раз, іншим десять, керівники відповідають за колективний імунітет закладів тому, що ми працюємо з дітьми», – прокоментувала Світала Ковтуненко.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету 18 серпня, обговорювали статистику щеплення серед освітян: у садочках та школах вже щеплено 75% працівників.

Як повідомляв Житомир.info, 10 серпня міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме і наголосив, що вакцинація є добровільною.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram