0b89f1a43b99417302274b87e64dcb02 preview w440 h290 - У житомирському ліцеї, де нещодавно обрали нового керівника, заборонили подарунки закладу та вчителям

У ліцеї №25, розташованому на Малій Бердичівській, 18 у Житомирі, офіційно заборонили подарунки педагогам та закладу до ДПА та ЗНО.

Про це 7 травня керівництво повідомило на сторінці ліцею у фейсбук.

«…на жаль, знову доводиться чути пропозиції або незадоволення щодо необхідності збору коштів на подарунки вчителям та ліцею, проведення державної підсумкової атестації в знак подяки. Адміністрація ліцею №25 категорично забороняє збір будь-яких коштів на вищезазначені заходи (…). Найвищою подякою за вчительську працю буде вдале проходження ДПА та ЗНО кожним випускником ліцею та досягнення ними життєвого успіху», — поінформувала дирекція ліцею та закликала до «припинення зародження корупційних діянь зі шкільної парти».

Рішення ліцею того ж дня в соцмережі прокоментувала заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір.

«Гарне починання ліцею. Вірне рішення колективу, як на мою думку. Звичайно, міський бюджет не в змозі забезпечувати абсолютно всі потреби закладів. Підтримка з боку батьків має бути виключно за бажанням, без примусу, без приниження тих, хто, можливо, неспроможний. Без принципу «В сусідньому класі є, а ми чим гірші?». Прозорі благодійні рахунки, відкритість надходжень та витрат», — написала посадовиця.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року конкурсна комісія обрала нового керівника ліцею №25. Ним став керівник Студеницького ліцею Житомирського району Павло Позняков.

Як повідомляв Житомир.info, 19 грудня 2018 головний освітянин Житомира Валентин Арендарчук написав заяву про вихід з комісії з обрання керівника ліцею №25 через «непрофесійну та несправедливу» оцінку кандидатів членами комісії. Колишню директорку ліцею №25 Галину Пономарьову звільнили 29 серпня 2018 року.

Житомир.infо

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У житомирському ліцеї, де нещодавно обрали нового керівника, заборонили подарунки закладу та вчителям


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram