13 жовтня у 199-му навчальному центрі ДШВ показали один з елементів тренувань майбутніх інструкторів з бойової армійської системи (БАрСу).

БАрС — це комплексна система, розроблена у 2015-16 роках. Вона охоплює тактичну підготовку, рукопашний бій, тактичну медицину, вогневу підготовку, гірську підготовку тощо.

Майбутні інструктори з бойової армійської системи тренуються у канатному містечку, яке нещодавно побудували на території навчального центру для проведення занять. Смуга перешкод складається зі скеледрому, 12-ти перешкод різних типів складності та зіп-лайн спуску.

Мета підготовки — підготувати військовослужбовця десантно-штурмових військ до будь-яких умов.

“Хлопці приїхали з бойових бригад військових частин, тобто з кожної бойової бригади ДШВ по 2-3 представники відповідно розподілу. Підготовка триватиме три місяці. Перших півтора місяця вони проходять базовий рівень: освоюють загальні базові прийоми, такі як нижня акробатика, перекати, рукопашну підготовку, подолання перешкод, альпійська підготовка, домедична підготовка та психологічна підготовка. На другому рівні, підвищеному, вони здаватимуть методичну підготовку для проведення занять своїм майбутнім підлеглим і займатимуться більш посиленою фізичною підготовкою”, — розповідає начальник групи фізичної підготовки 199 навчального центру капітан Іван Руденко.

k1i71EOsEO6 Wr9rYoWhZxhuPJEw PFl mUabi4ysobOpl9RP7NY7qFrKm1SzD lrgyKe0xZdKNyoLz6MPkq7YhnIZo3SVS7NIie1siomdi6SHU khgHj  qayr861nejDAYRTWN=s0 - У житомирському навчальному центрі ДШВ показали, як готують інструкторів БАрСу. Фоторепортаж

Про те, як хлопці долали перешкоди та ділилися враженнями, дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками 2020 року житомирський 199-й навчальний центр став кращим серед окремих військових частин ДШВ.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram