2017 08 11norka w440 h290 - У Житомирському районі будуть розвивати козівництво та будують звіроферму, для якої привезли з Польщі більше 13 тис. норок

У с.Сінгури Житомирського району будуть звіроферму, де планують утримувати до 55 тис. норок.

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«Голландською компанією ТОВ «Профуна» м.Київ інвестуються капіталовкладення у будівництво ТОВ «Фурена» звіроферми по вирощуванню норок в с. Сінгури Житомирського району. Станом на 01.08.2017 року на звіроферму завезено з Польщі 13,2 тис. голів маточного поголів’я, планується утримувати на фермі близько 50-55 тис. голів норок», — йдеться у повідомленні.

Також у Житомирському районі приватна фірма планує утримувати до 1000 голів кіз та розвивати козівництво.

«В Житомирському районі с. Гай Рудня – Городищенської сільської ради ТОВ «Озонінвестмент» веде реконструкцію тваринницьких приміщень для одночасного утримання 1000 голів кіз і створення підприємства ТОВ «Мила кізонька Гай» по виробництву і переробці продукції козівництва», — інформує агроуправління облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, за лютий-квітень 2017 року у рамках державної підтримки сільськогосподарського виробника Житомирська область отримала 15 млн 795,97 тис. грн дотації з держбюджету. 

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram