18 січня проходячи повз паркан, який огороджує сквер на вулиці Лятошинського у Житомирі, журналіст Житомир.info побачив рештки тварин.

«Підійшовши ближче, я побачила, що у великому пакеті знаходяться рештки тварин: кістки, а також шкіра. Білий сніг був забруднений кров’ю. Деякі шматки шкіри лежали далі від пакету, очевидно – розтягнули собаки», — розповів журналіст.

Житомир.info вирішив дізнатися у начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександра Марцуна, чи виконувалось доручення мера щодо наведення ладу в сквері на Лятошинського.

«Наразі сквер огороджений парканом, там ремонтні роботи виконує підрядна організація, і їм було доручено навести лад у сквері. КП «Зеленбуд» має це проконтролювати», — сказав Олександр Марцун.

На запитання, чи відомо йому про рештки тварин, які зараз знаходяться у сквері на Лятошинського, начальник управління комунального господарства відповів, що розбереться.

«Я розумію, що люди, які працюють на базарі могли викинути туди рештки тварин. Зараз я наберу «Зеленбуд», і розберемося з цією ситуацією», — наголосив Олександр Марцун.

Нагадаємо, 14 січня 2019 року Житомир.info побачив у сквері на Лятошинського пакети зі сміттям, яке викидають містяни. Під час виконкому, 16 січня, мер Сергій Сухомлин доручив своєму заступнику Сергію Кондратюку розібратися зі сміттям на Лятошинського, залучивши підрядника й управляючу компанію.

Як повідомляв Житомир.info, дату завершення робіт із реконструкції скверу на перехресті Лятошинського-Небесної сотні у Житомирі двічі переносили: у липневому договорі КП «Зеленбуд» з житомирської фірмою «АртХаус» з Житомира терміном здачі об’єкту було визначене 1 листопада 2018 року за умови «сприятливих погодних умов для дотримання технологічного процесу виконання робіт»; 1 листопада до договору внесли істотні зміни, перенісши термін здачі об’єкту на 31 грудня 2018 року; 29 грудня строк дії договору продовжили до 31 травня 2019 року «через документально підтверджені об’єктивні обставини».

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - У житомирському сквері на Лятошинського невідомі викинули за паркан рештки тварин


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram