
У Свято-Михайлівському кафедральному соборі в Житомирі провели панахиду та прощання з загиблим депутатом Житомирської міської ради Валерієм Горбом.
Про це 18 жовтня повідомила пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.
Панахиду очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні соборного духовенства.
У пресслужбі собору нагадують, що депутат Житомирської міської ради сьомого скликання Горб Валерій Михайлович загинув 16 жовтня за трагічних обставин.
Зазначимо, що в управлінні ДСНС України у Житомирській області 18 жовтня в коментарі Житомир.info розповіли про випадок загибелі чоловіка внаслідок невиробничого травматизму в Овруцькому районі.
«В Овруцькому районі внаслідок ушкодження сонної артерії шліфувальною машиною загинув чоловік, 1980 року народження, житель Житомира», – повідомили в ДСНС.
Очевидно, мова йде про обставини смертельного травмування Валерія Горба.
Нагадаємо, 16 жовтня 2019 року в результаті нещасного випадку загинув депутат Житомирської міської ради Валерій Горб.
Як повідомляв Житомир.info, Валерій Горб 3 квітня 2017 року був призначений керівником КП «Центр інвестицій» і звільнений з цієї посади 2 вересня 2019 року за угодою сторін. До Житомирської міської ради Валерій Горб був обраний від ВО «Батьківщина».
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Related posts
Категории
- Бердянск (11)
- Винница (174)
- Горловка (245)
- Днепр (8)
- Днепродзержинск (158)
- Донецк (1 535)
- Дружковка (533)
- Житомир (33 589)
- Запорожье (1 109)
- Мода (6)
- Новости в регионах (37 362)
- Полезно знать (9)
- Политика (1 315)
- Последние новости (55 489)
- Происшествия (2)
- Путешествия (189)
- Разное (113)
- События в мире (288)
- Спорт (9)
- Технологии (8)