Після півночі 23 січня житомирські комунальники почали чистити вулиці від снігу та посипати піскосумішшю.

Про це у Facebook повідомило КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради.

«Починаючи із 2-ї години нічна бригада у складі 5-ти МАЗ ГЛОБУС засипала місто пісчано-соляною сумішшю (ПСС). До 9-ї години ранку було оброблене майже все місто, висипано 119 т ПСС. Зранку нова зміна, заступивши на чергування, відразу роз’їхалась по маршрутах обробляти вулиці протиожеледними засобами. Особлива увага приділяється мостам та підйомам/спускам», – звітують в КП «УАШ».

Тут також зазначають, що вдень додатково буде залучено ще два великих автомобілі МАЗ, «і, починаючи із 13-ї години, коли, на дорогах накопичиться достатній об’єм перемішаної снігової маси, шість автомобілів МАЗ ГЛОБУС, сформують дві колони і почнуть розчищати автошляхи та знову посипати ПСС».

З 5 години ранку ВЖРЕПИ та Управляючі компанії вивели механізми для розчистки від снігу на тротуари (12 одиниць техніки), – додають в УАШ.

Всього підприємство задіяло для прибирання 2 міні-навантажувачі із щітками та відвалом, 4 малих вакумно-підмітальних машини Хако/Шмідт із відвалами та розкидачами бішофіту, 8 мотоблоків. «Охоплені центральні райони, а також Крошня, Богунія, Перемоги», – зазначають в УАШ та додають що роботи в такому режимі будуть продовжені протягом доби.

5c4842e91cb69 original w859 h569 - УАШ з ночі почало чистити житомирські дороги, після обіду залучать до розчищення додаткову техніку

5c4842fb5a882 original w859 h569 - УАШ з ночі почало чистити житомирські дороги, після обіду залучать до розчищення додаткову техніку

Фото УАШ

Мости, спуски та підйоми – ділянки автошляхів, які є особливо небезпечними під час снігопаду. Житомир.info вирішив подивитися, в якому стані дорожнє покриття на Чуднівському мосту, де є і спуск, і підйом та доволі часто трапляються ДТП. Тут, до речі, розміщено знак обмеження швидкості руху під час снігопаду – не більше 40 км/год. У КП «Міськсвітло» міської ради, яке є виконавцем послуг із встановлення дорожніх знаків у місті, розповіли, що такі знаки є на усіх житомирських мостах.

Тим часом прес-служба патрульної поліції Житомирської області інформує про ускладнення руху на дорогах міста і області у зв’язку зі снігопадом. Патрульні закликають водіїв дотримуватися ПДР: швидкісного режиму руху, обирати безпечну дистанцію, врахувати довжину гальмівного шляху, а, у разі виникнення небезпечних ситуацій на дорогах, допомагати один одному. Зважати на дорожню обстановку та бути особливо уважними слід і пішоходам.

Нагадаємо, вранці 23 січня 2019 року дорожники відзвітували, що шляхи у Житомирській області розчищені та посипані.

Як повідомляв Житомир.info, 22 січня 2019 року Укргідрометцентр попереджав, що 23 січня до Житомирської області наближається циклон, який принесе опади у вигляді снігу.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram