d670fdcb9b857ad7e86bd42742993cd5 preview w440 h290 - Учителька з Житомирської області стала півфіналісткою національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2021

Учитель іноземних мов однієї зі шкіл міста Бердичева Житомирської області увійшов до ТОП-50 півфіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2021.

Імена півфіналістів національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine-2021 оприлюднили на сайті громадської спілки Освіторія.

Так, однією з найкращих вчителів визнали Аллу Бентковську, яка викладає англійську у бердичівській школі.

«Алла Бентковська.
Населений пункт: місто Бердичів, Житомирська область
Навчальний заклад: Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов I–III ступенів No1 ім. Т.Г.Шевченка м. Бердичева Житомирської області
Предмет: Англійська мова
Креативний підхід — головне у навчальному процесі вчительки. На своїх уроках англійської мови Алла використовує різноманітні креативні завдання: вправи на уяву; створення історій та оповідання; створення колективної картини; art-movies (її учні знімають мініфільми на навчальні теми). Але креативні ідеї Алли вже давно вийшли за межі класної кімнати: вона 2 роки працює над реалізацією свого освітнього проєкту «Сучасний дизайн інтер`єру та навчальне середовище мого закладу освіти». Частину кімнат вже вдалося оновити за спонсорської підтримки, але вчителька не збирається зупинятися, – йдеться у короткій характеристиці Алли Бентковської як педагога.

Сама ж освітянка зазначає: «Я хочу, щоб моя школа була як Agora College в Нідерландах, Житомирська гімназія No 3, Біотехнологічний ліцей в с. Радовель Житомирської області. Це дійсно сучасні школи. Ми не гірші, ми теж хочемо і можемо».

611b87cb2bf27 original w859 h569 - Учителька з Житомирської області стала півфіналісткою національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2021

Скріншот з інтерактивної мапи, оприлюдненій на сайті Освіторії

Повний список ТОП-50 півфіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2021, а також інтерактивна мапа – тут

Зазначимо, що ім’я переможця Global Teacher Prize Ukraine мають оголосять 2 жовтня 2021 року, у Міжнародний день учителя. Головний приз — 250 тис. грн.

Нагадаємо, у 2020 році у ТОП-50 національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 увійшов житомирський вчитель інформатики Микола Тарасюк, який працює у школі №17.

У червні 2021 року Микола Тарасюк закликав талановитих та активних вчителів із Житомирської області не боятися та номінуватися на премію Global Teacher Prize Ukraine.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році житомирський учитель інформатики Ігор Баранов увійшов до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Ігоря Баранова 5 листопада 2019 року конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. Очерета.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram