69c5e32380a41256f29ecf9738f28736 preview w440 h290 - УКБ оголосило тендер на реконструкцію скверу та встановлення флагштоку в центрі Житомира за майже 14 млн грн

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію скверу на майдані Соборному у місті Житомирі зі встановленням флагштоку Державного прапора України. Очікувана вартість закупівлі становить — 13,85 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 20 травня на ресурсі «Прозорро».

За умовами технічного завдання, переможець тендеру має провести до 20 серпня 2021 року земляні роботи, роботи з зовнішнього електроосвітлення, монтажні роботи, зовнішні мережі водопроводу та каналізації, улаштувати вирівнюючі шари основи із щебеню, монтаж опорних конструкцій для кріплення реперної системи та прогибомірів, а також роботи з благоустрою, зокрема монтаж устаткування велопарковки на відкритій площадці, встановлення лавочок та інше. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

r7k9wUBXlfbQbUIBLlr0iC3W1KhSvdnAHfT vG1yUH0BRXtqz53TL3h0sV0RywWflvSCvW9KO6Q9fHX DoVRXTVxT1hlCcX7cDpKFTM5weG6tG2mLsIklKhZL887wLQ5NFphZUJL - УКБ оголосило тендер на реконструкцію скверу та встановлення флагштоку в центрі Житомира за майже 14 млн грн

Нагадаємо, 23 лютого 2021 голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про створення відповідної робочої групи для оперативного вирішення питання щодо встановлення найбільшого прапора України в місті Житомирі на майдані Соборному.Пропозиції управління капітального будівництва Житомирської міської ради приймає до 7 червня, аукціон запланований на 8 червня.

25 лютого департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція скверу на Майдані Соборному у Житомирі зі встановленням флагштоку Державного прапору України». Очікувана вартість закупівлі — 720 тис. грн. 15 березня замовник уклав угоду з ПП «Фегтехком» вартістю 719,2 тис. грн.

Яким стане сквер на Соборному в Житомирі та що буде з попередньою концепцією майдану, дивіться у відеосюжеті від 5 березня 2021.

Як повідомляв Житомир.info, 16 березня 2021 на майдані Соборному в Житомирі, де планують встановити флагшток, розпочали геодезичні роботи.

17 травня на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за виділення на цей об’єкт 8,5 млн грн з міського бюджету, а також показали ескіз майбутнього скверу на майдані Соборному, де до річниці Незалежності планують встановити державний прапор.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram