5f8d5a8d709f28b9d4447ee115028ab6 preview w440 h290 - Українці допомагають американцям отримати переваги над конкурентами за допомогою штучного інтелекту

Кожен бізнесмен хоче, аби його сайт вийшов у ТОП пошукових систем за популярними запитами. Але як цього домогтися?

Українська команда розробників дала відповідь на це питання – за допомогою штучного інтелекту.

У чому проблема більшості сайтів?

«Бажання клієнта – для нас закон» – приблизно так думає менеджер будь-якої компанії, що займається розробкою сайтів. І, відповідно до даного принципу, розробники намагаються створити такі сайти, які найперше подобаються замовнику.

Але проблема в тому, що не відомо, чи сподобається майбутнім відвідувачам сайт, що сподобався замовнику. А якщо не сподобається відвідувачам, то однозначно не сподобається і пошуковим системам.

Отже, дуже часто трапляється так, що сайт із самого початку свого існування втрачає шанси потрапити в ТОП пошукової видачі просто тому, що він завідомо незручний для відвідувача або має завідомо програшний дизайн.

w24H  U8lI4hTqYjdEo7ReFwiZlQll 8glbjx5JI9wsuBz0WaxVr3NsptwU WQmNlNw Yh6pIbuv3yS1redrUAmpxrUfr3a7AX6Knb ooNM02glNRgXU2yT1h Lm3YcGFvQbe1E - Українці допомагають американцям отримати переваги над конкурентами за допомогою штучного інтелекту

Як штучний інтелект допомагає вирішити проблему?

Як виявилося, проблема вирішується надзвичайно просто. Потрібно лише піти зворотнім шляхом і почати з кінця. Спершу потрібно проаналізувати, які сайти певної категорії подобаються пошуковим системам, а які ні. І вже з цього зробити висновок, які з них варті уваги.

Зрозуміло, що здійснити такий аналіз людині це не під силу, а от штучному інтелекту – дуже просто. Власне, цю схему і реалізувала українська команда розробників NIXWOOD, доручивши проводити аналіз нейронній мережі.

Як нейронна мережа допомагає створити найкращий сайт?

Перш ніж приступити до розробки сайту, фахівці NIXWOOD аналізують його призначення:

— продаж товарів;

— презентація бренду;

— реєстрація на захід;

тощо.

Далі визначається конкретна ніша, наприклад, товари для тварин.

RWnAnsSPEpNS2AJ4DtrWqM3j9lJoix1KFla5JkpfU817NIRT5pjCmkSq7aihU pGkz4edPIlRnYB9hd129G9i0SVrGUo3Sz5GVUk1182F7Id3KgAXInbuWgnlenr23ybE2X445E - Українці допомагають американцям отримати переваги над конкурентами за допомогою штучного інтелекту

Ну і нарешті розпочинає свою справу штучний інтелект: він аналізує сайти в інтернеті в заданій ніші відповідно до призначення та визначає ті з них, що мають найкращий трафік та показники у видачі. Далі штучний інтелект проводить аналіз структури та архітектури цих сайтів та визначає найкращу.

Скільки коштує сайт на основі нейромереж?

Неймовірно, але ціна лендінг пейдж з трьох сторінок складає лише $199. При цьому швидкість розробки сайту також вражає – лише 48 годин. Саме стільки потрібно часу, щоб створити готовий сайт із найкращою структурою та архітектурою.

Це дійсно надзвичайно швидко, адже в переважній більшості компаній, що займаються розробкою сайтів, потрібен щонайменше тиждень, або місяць, або навіть більше. Відповідно до витраченого на розробку сайту часу зростає й ціна.

B mQyaFOE6mOQZvetfXk9 Pjxw829ykI unNP8 ptW9FhOg0SkI6d31bVyOa1 wcighlpr0CP8S72tygsJ5tInbQJtDPIoEpNtS31uluEEDTiIDPxzNRtLrJmJrN1FXYeEHlJwY - Українці допомагають американцям отримати переваги над конкурентами за допомогою штучного інтелекту

Отже, штучний інтелект дозволяє не лише покращити якість сайту, зменшити час на його розробку, а й дозволяє здешевити роботи. І це все вигадали наші, українські фахівці. Це дійсно неймовірно!

На сайті українського агентства Ніксвуд можна знайти більше інформації — https://nixwood.com.ua/.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram