57d24135968cfa765a05f77ed2e926cc preview w440 h290 - Управління юстиції у Житомирській області ліквідують, будуть створені міжрегіональні управління

Уряд скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до 8 міжрегіональних управлінь.

Про це 9 жовтня повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

«Це дозволить зменшити кількість підрозділів у структурі Міністерства юстиції України, оптимізувати їхню структуру та витрати, покращити контроль за їхньою роботою та покращити практику управління на міжрегіональному рівні», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Управління юстиції у Житомирській області ліквідують, будуть створені міжрегіональні управління

Того ж дня міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у Facebook написав, що посади начальників ГТУЮ (головних територіальних управлінь юстиції) та їх заступників перестануть існувати.

«Керівних посад стане істотно менше і набір на них буде здійснюватися за конкурсом. Посади отримають лише ті, хто доведе свою кваліфікацію та за ким не буде виявлено корупційного шлейфу», — наголосив міністр.

На сайті Міністерства юстиції 10 жовтня оприлюднили інформацію щодо реорганізації та новостворених міжрегіональних управлінь.

«Постановою ліквідуються територіальні органи Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Натомість буде утворено міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць», – зазначив очільник відомства.

Відповідно до постанови будуть утворені такі міжрегіональні управління Міністерства юстиції: Західне міжрегіональне управління (м. Львів), Південно-Західне міжрегіональне управління (м. Івано-Франківськ), Центрально-Західне міжрегіональне управління (м. Хмельницький), Центральне міжрегіональне управління (м. Київ), Північно-Східне міжрегіональне управління (м. Суми), Південно-Східне міжрегіональне управління (м. Дніпро), Південне міжрегіональне управління (м. Одеса), Східне міжрегіональне управління (м. Харків).

Територіальні органи Міністерства юстиції, які ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до завершення заходів, пов’язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції.

Нагадаємо, 9 вересня 2016 року начальником головного територіального управління юстиції у Житомирській області був призначений Олександр Грабар, який раніше очолював реєстраційну службу головного управління юстиції в м.Севастополі, й двічі вигравав конкурс на вакантну посаду начальника головного теруправління юстиції в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 2 жовтня 2019 року Кабінет міністрів затвердив регіональну структуру митниць, скоротивши їхню кількість з 26 до 16: Житомирська, Київська, Київська міська та Черкаська митниці ДФС ліквідовується і створюється Київська митниця Держмитслужби.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram