f08206e6dde6c772a0186d2c5e21aa46 preview w440 h290 - Уряд вдвічі збільшив премії переможцям конкурсу «Учитель року»

Уряд удосконалює проведення конкурсу «Учитель року» та збільшує премії переможцям.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на черговому засіданні Кабінету міністрів 9 вересня 2021 року.

«Пропонуємо вдосконалити процедуру організації щорічного конкурсу «Учитель року» і, відповідно, премії переможцям будуть збільшені фактично в два рази. Тепер за перемогу в конкурсі вчителі отримають 60 тисяч гривень за І місце, 54 тисячі гривень – за ІІ місце, 48 тисяч гривень – за ІІІ місце. Із запланованим зростанням мінімальної заробітної плати ці суми також будуть зростати і збільшуватися», — сказав Денис Шмигаль.

Відповідна постанова була ухвалена на засіданні Кабміну без обговорення.

В оприлюдненому додатку до проєкту постанови зазначається, що відтепер конкурс «Учитель року» буде проводитися в два етапи – обласний та загальнодержавний, зональний етап скасували. Премію переможцям збільшили в два рази: за І місце – десять мінімальних заробітних плат (було п’ять мінімальних зарплат), за ІІ місце – дев’ять (було чотири), за ІІ місце – вісім (було три).

dod vchitel - Уряд вдвічі збільшив премії переможцям конкурсу «Учитель року»

Скріншот з додатка до проєкту постанови КМУ

Нагадаємо, 19 березня в Житомирській облдержадміністрації нагородили чотирьох переможців ІІ регіонального етапу конкурсу «Учитель року 2021». На всеукраїнському етапі Лілія Баранова, вчителька житомирського ліцею №2, посіла ІІІ місце у номінації «Українська мова та література».

Як повідомляв Житомир.info, в 2018 році Уряд збільшив розмір премії для переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», прив’язавши його до мінімальної зарплати.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram