c1878d2db465c96b64b5e72e4579c5a3 preview w440 h290 - Уряд вирішив видавати дітям загиблих ветеранів посвідчення «Член сім`ї загиблих» з 14 років

На засіданні Кабінету міністрів 8 вересня 2021 року був прийнятий проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни».

Про це інформує пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

«Відтепер, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, посвідчення «Член сім’ї загиблого» буде видаватися дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку», — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, до Положення внесені зміни в частині використання необхідної інформації з Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про членів сімей загиблих (померлих) ветеранів.

«На сьогодні органи соціального захисту позбавлені можливості ефективно здійснювати верифікацію достовірності інформації, поданої особами, на яких поширюється чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Впровадження такої верифікації сприятиме удосконаленню підходу до соціального захисту цих осіб та оптимізації бюджетних видатків», – зазначила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Також очільниця Мінветеранів пояснила, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку вже має неповну цивільну дієздатність, тож виникає необхідність видавати дітям загиблих (померлих) ветеранів посвідчення «Член сім`ї загиблих» саме з 14 років (раніше посвідчення видавалося дітям з 16 років – ред.).

«Дана постанова була погоджена спільно із Міністерством цифрової політики, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики та Міністерством юстиції. Внесення змін позитивно вплине на інтереси членів сімей загиблих ветеранів, гарантія захисту яких – один з пріоритетів держави», — наголошує Мінветеранів.

Як повідомляв Житомир.info, очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна 9 червня 2021 року приїхала у Житомирі, де зустрілася з родинами загиблих захисників та мала дві зустрічі з ветеранами: говорили про проблеми з житлом та недовіру до представника Мінвет.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram