2017 06 15drUzba w440 h290 - В орендаря через суд хочуть забрати приміщення дитячого табору під Житомиром, бо заклад так і не запрацював

Прокуратура вимагає припинити оренду приміщень літнього табору «Дружба» в Житомирському районі, в якому орендар протягом п’яти років не забезпечив розміщення оздоровчого закладу.

Про це 14 червня повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Житомирською місцевою прокуратурою заявлено позов про розірвання договору оренди частини приміщення загальною площею понад 1800 кв. м дитячого оздоровчого табору «Дружба», що у Житомирському районі, укладеного Регіональним відділенням Фонду держмайна України по Житомирській області із приватним підприємством та зобов’язання орендаря повернути майновий комплекс. Установлено, що у листопаді 2011 року Регіональним відділенням Фонду держмайна України по області укладено з приватним підприємством договір оренди частини майна колишнього дитячого оздоровчого табору «Дружба» вартістю майже 230 тис грн, яке перебуває у фонді на обліку після реорганізації попереднього власника. У подальшому було укладено додатковий договір, зменшено вартість майна, що належить до державної власності, та продовжено термін дії оренди до листопада 2017 року», — інформує прокуратура.

Як повідомляється, головною метою надання в оренду приміщень в договорі було визначено розміщення оздоровчого закладу для дітей та молоді. Однак орендар допустив істотні порушення умов договору, не виконав взяті на себе зобов’язання, унаслідок чого протягом понад п’яти років так і не спромігся забезпечити розміщення дитячого оздоровчого табору для літнього відпочинку.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

Нагадаємо, дитячий табір «Дружба» знаходиться в селі Зарічани Житомирського району.  В 2014 році він не працював, і у звітах влади вказувалося, що там тривають роботи з реконструкції.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2017 року Фонд держмайна планував продати приміщення табору через аукціон.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - В орендаря через суд хочуть забрати приміщення дитячого табору під Житомиром, бо заклад так і не запрацював


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram