c7ae43a422450d9ab99cf09cd6d30af2 preview w440 h290 - В Україні створили 900 мобільних бригад для контролю за дотриманням карантину

В Україні створили 900 мобільних бригад для контролю за дотриманням карантину, у Житомирській області Держпродспоживслужба посилила контроль.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

“Буквально сьогодні (розмова відбувалась 12 жовтня, – ред.) відбулася нарада, в якій брали участь усі контролюючі органи, зокрема Нацполіція, Держпродспоживслужба. Були долучені головні державні санітарні лікарі як України, так і областей. Створено 900 мобільних бригад, які будуть зараз рейдовими перевірками контролювати дотримання протиепідемічного режиму. Якщо хтось думає, що може собі дозволити не дотримуватися (карантинних обмежень – ред.), для цього і будуть працювати ці рейдові бригади з перевірками, щоб виявляти порушників і притягувати їх до відповідальності”, — йдеться у повідомленні.

Він додав, що з порушниками вестимуть «роз’яснювальну роботу», а також передбачена адміністративна відповідальність.

Пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що спеціалістами Держпродспоживслужби суттєво посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень на об’єктах нагляду.

“Зокрема, лише за період перебування регіону в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки (з 23.09.2021 по 11.10.2021р.) спеціалістами здійснено 1892 перевірки,- варто зазначити, що більшість з них (59%) було проведено спільно з представниками правоохоронних органів. Порушення протиепідемічного режиму реєструвалися при 347 перевірках, найбільше порушень зафіксовано під час перевірок закладів освіти (22%), об’єктів торгівлі продовольчими товарами (21%), закладів торгівлі непродовольчими товарами (20%), агропродовольчих ринків (16%), закладів громадського харчування – 14%, перукарень та салонів краси (13%). За виявлені порушення спеціалістами Держпродспоживслужби вжито відповідні заходи:

  • складено 110 протоколів про адмінправопорушення (102 – за ст..42КУпАП та 8 – за ст..44³КУпАП).
  • видано 40 приписів та розпоряджень;
  • видано 212 попереджень про усунення порушень:
  • направлено 49 доповідних у органи влади та місцевого самоврядування та,зокрема, 9 доповідних до правоохоронних органів”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 13 жовтня під час онлайн-брифінгу перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко анонсувала, що найближчим часом Житомирська область опиниться у червоній зоні.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram