2017 05 04btgfr w440 h290 - В Україні у 5 разів збільшили штрафи за порушення правил пожежної безпеки в лісах

Верховною Радою України у п’ять разів було збільшено штрафи за порушення правил пожежної безпеки в лісах.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

«Верховна Рада внесла зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема до статті 77 «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах». Отож, нині порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі,  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Іншими словами, за порушення правил пожежної безпеки в лісах мінімальний штраф на сьогодні становить 85 гривень, до внесення змін – 17 грн, а максимальний – 1020 (раніше – 204 грн). Додамо, що окрім штрафу, порушнику доведеться сплатити ще й за шкоду, заподіяну лісу», — зазначили у прес-службі Житомирського ОУЛМГ.

Лісівники закликають мешканців та гостей Житомирської області неухильно дотримуватися правил поводження з вогнем у лісі, аби вберегти зелені насадження від біди, а власні гаманці від зайвих витрат.

Як повідомляв Житомир.info, пожежні нагадували житомирянам, що за спалений ліс можна отримати більше 8 тис. грн. штрафу або сісти на 5 років.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - В Україні у 5 разів збільшили штрафи за порушення правил пожежної безпеки в лісах


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram