cc210b343a654173a8330bc4f4f4c954 preview w440 h290 - В Житомирі карантинні обмеження для бізнесу відтермінують до 26 жовтня

У Житомирі до 26 жовтня відтерміновують карантинні обмеження для бізнесу: наявність сертифікатів про вакцинацію або ПЛР-тестів у 100% персоналу.

Про це мер Сергій Сухомлин сказав 21 жовтня в програмі «Діалоги» на Житомир.info.

«На сьогодні ми поки що не потрапили до «червоної» зони, прогнозуємо, що це буде в неділю чи в понеділок (24 чи 25 жовтня). Сьогодні комісія ТЕБ та НС дає додатковий час людям пройти вакцинацію: термін був до суботи (23 жовтня), але зрозуміло, що за три дні ми не зможемо зробити масову вакцинацію, зупиняти бізнес і роботу ринків ми не хочемо. На вихідні будуть розгорнуті додаткові центри вакцинації, наприклад в школі №6, де можуть проводити більше тисячі вакцинацій за день. Ми до вівторка (26 жовтня) відтерміновуємо ці обмеження, щоб зробити масову вакцинацію і потім ми не обмежували роботу бізнесу», — сказав Сергій Сухомлин.

Повністю програму «Діалоги» з мером Житомира Сергієм Сухомлином про «червону» зону, опалювальний сезон та нереалізовані проєкти дивіться тут

Нагадаємо, 19 жовтня під час розширеного засідання міської комісії ТЕБ та НС ухвалили рішення про ведення в Житомирі з 23 жовтня додаткових карантинних обмежень: бізнес зможе працювати, якщо 100% співробітників матимуть щеплення від коронавірусу або кожні 72 години робитимуть ПЛР-тест. На засіданні 20 жовтня державна комісія ТЕБ та НС зобов’язала Житомирську область посилити протиепідемічні заходи, щоб регіон не потрапив до червоної зони.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область знаходиться в помаранчевій зоні з 4 жовтня 2021 року. 13 жовтня під час брифінгу перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко наголошувала, що найближчим часом область може потрапити до червоної зони карантинних обмежень. За останню добу Житомирська область встановила новий рекорд за кількістю виявлених випадків COVID-19: якщо абсолютним максимумом весняної хвилі стало 1082 нових випадки за добу, то за 20 жовтня 2021 зафіксували вже 1562 випадки.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram