У Житомирській області влада розглядає можливість перепрофілювання для прийому хворих з підозрою на коронавірусну хворобу легкоатлетичного манежу та комунального готелю у Житомирі, ФОК у Коростені та ДЮСШ у Малині.

Про це на брифінгу 2 листопада повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

«Про мобільні госпіталі зараз мова не йде і мені б дуже хотілося, щоб до цього й не дійшло. Насправді ми розглядаємо перепрофілювання закладів, а саме: легкоатлетичний манеж нашого стадіону «Полісся» в Житомирі, фізкультурно-оздоровчий комплекс в Коростені, готель «Україна» в Житомирі та дитячо-юнацька спортивна школа в Малині. Вчора дали вказівку перевірити ці заклади щодо можливості їх перепрофілювання, а про мобільні госпіталі мова наразі не йде», — сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, станом на 09:00 год. 1 листопада (за минулу добу – 31 жовтня) у Житомирській області була зареєстрована рекордна кількість нових випадків коронавірусу – 707 та зафіксовано 8 летальних випадків. Цього ж дня голова Житомирської ОДА скликав термінову нараду щодо загострення ситуації у боротьбі з COVID-19 та повідомив про ухвалені рішення, зокрема – розробка плану облаштування мобільних госпіталів у Житомирі та створення так званої «буферної зони», де будуть перебувати пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію, стан здоров’я яких не потребує кисневої підтримки, що дозволить розвантажити лікарні, які лікують хворих на коронавірус, та ефективно використовувати наявні ліжка, обладнані доступом до кисню.

bynechko byfer - В Житомирі можуть перепрофілювати для прийому пацієнтів з підозрою на COVID-19 легкоатлетичний манеж та готель

Як повідомляв Житомир.info, з 2 листопада 2020 року до «червоної» зони потрапляють 5 міст та 13 районів Житомирської області: міста Житомир, Бердичів, Коростень, Малин та Новоград-Волинський, Андрушівський, Бердичівський, Ємільчинський, Житомирський, Коростишівський, Лугинський, Любарський, Народицький, Овруцький, Попільнянський, Романівський, Черняхівський та Чуднівський райони. Станом на 09:00 год. 2 листопада 2020 року в Житомирській області виявлено всього 15362 випадків коронавірусної хвороби. за минулу добу, 1 листопада – 398 нових лабораторно підтверджених випадків. Всього одужали 7821 пацієнт, померли 266.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram