42f19288391f547d68f37db11d9c2fb2 preview w440 h290 - В Житомирі під час ремонту вулиці Ріхтера підрядник закатав в асфальт дерева

У Житомирі під час ремонту вулиці Святослава Ріхтера дерева на тротуарі закатали в асфальт.

Про це Житомир.info повідомили місцеві жителі. Станом на ранок 4 серпня наші журналісти сфотографували ці дерева та звернулися за роз’ясненням до міської ради.

«Ми вже звернулися до підрядника з цього приводу, вони сьогодні чи завтра мають бензорізами вирізати лунки навколо дерев, підготувати місце під ґрунт, а потім «Зеленбуд» насипле туди землі», — пояснив начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний та подякував за звернення.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Святослава Ріхтера (від вул. Івана Кочерги до вул. Льва Толстого) почалися 14 червня цього року: підрядник ПП «Автомагістраль» за 9 млн 427 тис. грн має відремонтувати 1,5 км дорожнього покриття та тротуари, замінити люки і зливові решітки.

Як повідомляв Житомир.info, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня 2021 року уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира – Святослава Ріхтера, Жуйка та Хлібної на загальну вартість 24,4 млн грн: очікувана вартість закупівлі по ремонту вул.Святослава Ріхтера становила 11,6 млн грн, роботи мають завершити до кінця 2021 року.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram