2e8314a611622e7acb5471e1db3e3a5a preview w440 h290 - В Житомирі поліція шукає замовників реклами з «тролінгом» президентської партії

Житомирський відділ поліції проводить слідчі дії за матеріалами досудового розслідування щодо розміщення зовнішньої реклами з «тролінгом» передвиборчих гасел президентської партії «Слуга народу».

Зокрема, оператори зовнішньої реклами, на білбордах та сітілайтах яких розміщувалася зазначена реклама, отримали листи від поліції з проханням вказати «повні анкетні дані, місце проживання, контактний номер замовника».

У листі, фото якого надали редакції, зазначається, що розслідування проводиться за ст.170 КК України (Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій), яка передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

5f7f50a306c38 original w859 h569 - В Житомирі поліція шукає замовників реклами з «тролінгом» президентської партії

Нагадаємо, білборди та сітілайти, які стали причиною відкриття кримінального провадження, потрапили в наш серпневий фоторепортаж про політичну рекламу в Житомирі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram