4d01ab053717cf54079d86cf6b42a325 preview w440 h290 - В житомирській 95-й бригаді новобранці виголосили «Клятву десантника» та вдягнули марунові берети

На Житомирщині, на території 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, відбулися урочистості з нагоди завершення тактичних навчань із залученням іноземних інструкторів та партнерів НАТО.

Про це 6 серпня повідомляє сайт Міноборони з посиланням на пресслужбу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«Під час заходу представники командування 95-ї окремої десантно-штурмової бригади відзначили позитивні зміни у підготовці особового складу бригади, їх обізнаність та фаховість. Кращі військовослужбовці отримали грамотами, подарунки та чергові військові звання», — йдеться у повідомленні.

Також в цей день молоді десантники урочисто промовили перед своїми командирами «Клятву десантника» та вдягнули марунові берети – один з основних символів Десантно-штурмових військ та світової спільноти десантників.

Довідка Міноборони: Близько двох місяців на Львівщині, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, проходили тактичні навчання з десантниками 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Навчання розширили спектр підготовки військовослужбовців, що в свою чергу, дало змогу підвищити бойові навички та зміцнити взаємосумісність з державами-членами НАТО.

Як повідомляв Житомир.info, 21 травня 2021 року у Житомирі відзначали шосту річницю створення 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ: найкращим військовослужбовцям вручили відзнаки, грамоти та цінні подарунки, а 68 строковиків промовили «Клятву десантника» та одягли марунові берети.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram