d952d727447429a1f5bdb7019c58db4a preview w440 h290 - В Житомирській області майже 50% шкіл не можуть працювати в «жовтій» зоні, діти будуть навчатися дистанційно

В Житомирській області із 1283 закладів освіти 493 не мають права працювати в обмеженнях «жовтої» зони, бо мають менш ніж 80% вакцинованих працівників.

Про це на брифінгу 22 вересня повідомила перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

«Заклади освіти працюють при жовтих карантинних обмеженнях тільки в тому випадку, якщо в закладі вакциновано не менш ніж 80% працівників. Хочу констатувати, що на сьогодні у нас ситуація не досить приємна: із всіх закладів освіти, які є на території Житомирської області, а їх у нас 1283, 493 заклади не мають права працювати при жовтих карантинних обмеженнях, тобто повинні буди закриті. За цим будуть слідкувати Держпродспоживслужба і Національна поліція, тобто відповідальність за роботу такого закладу покладається виключно на керівника», — сказала Наталія Остапченко.

Вона уточнила, що із 580 закладів загальної середньої освіти 218 не будуть працювати.

«В Новоград-Волинському районі таких закладів буде закрито 29, в Коростенському – 57, в Бердичівському – 17, в Житомирському – 106», — сказала перша заступниця голови ОДА.

Зауважимо, що загальна цифра і сума озвучених даних по районах відрізняються. Після брифінгу в пресслужбі ОДА уточнили, що в коростенському районі 66 шкіл будуть закриті.

Остапченко також згадала про дитячі садочки, яких в області всього 651, зауваживши, що в 265 вакцинованих працівників менш ніж 80% і вони будуть закриті.

Але МОЗ щодня оприлюднює інформацію щодо ситуації в регіонах і нагадує обмеження «кольорових» зон, зокрема при запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл при наявності 80% вакцинованих працівників.

Детальніше про брифінг Остапченко та перехід області в «жовту» зону дивіться у сюжеті

Нагадаємо, у Житомирі єдиним закладом освіти з показником вакцинації у 71% є міська гуманітарна гімназія № 23.

Як повідомляв Житомир.info, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 23 вересня 2021 року в усіх регіонах України буде встановлений «жовтий» рівень епіднебезпеки.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram