57e501610bf11129107ff3d4588c6e7e preview w440 h290 - В Житомирській ОДА оголосили конкурс на посади директорів двох департаментів

В Житомирській облдержадміністрації оголосили конкурс на посади директорів двох департаментів – соціального захисту населення та фінансів.

Відповідні оголошення оприлюднені на порталі вакансій державної служби.

Конкурс на посаду директора департаменту фінансів оголошений 8 липня, документи приймаються до 23 липня.

Конкурс на посаду директора департаменту соціального захисту населення оголошений 12 липня, документи приймаються до 26 липня.

Кваліфікаційні вимоги для кандидатів на обидві вакансії однакові: освіта ступінь вищої освіти не нижче магістра; досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Також однакові умови оплати праці: посадовий оклад – 12 тис. грн, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 закону «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету міністрів від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Зауважимо, що станом на 13 липня 2021 року в чотирьох структурних підрозділах ОДА – т.в.о. керівників: крім двох зазначених департаментів також в департаменті охорони здоров’я та в департаменті освіти і науки.

Зокрема, в департаменті охорони здоров’я зараз т.в.о. директора Світлана Мошківська, яка в лютому цього року виграла конкурс на посаду заступника директора департаменту – начальника управління фінансово-ресурсного забезпечення та післядипломної освіти департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації.

6 липня департаментом був оголошений конкурс на цю посаду, документи від кандидатів приймаються до 13 липня 2021 року.

Нагадаємо, в квітні цього року голова ОДА вніс чергові зміни в структуру облдержадміністрації: департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА перейменували в департамент соціального захисту населення, скоротивши чисельність працівників з 60 до 40, а функцій у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції, соціального діалогу передали до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2021 року від COVID-19 помер директор департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації Леонід Мініч.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram