eb5b7ea7f00c29b4ea9b1cd565965d2e preview w440 h290 - В житомирському драмтеатрі Гундич та Ширма вітали жінок-педагогів і медиків, згадуючи про реформи та Порошенка

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма привітали жінок-педагогів та медиків зі святом весни 6 березня в обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Вітаю вас із днем весни. Мені приємно передавати вітання і від Президента України Петра Порошенка для вас. Мені приємно, що ми сьогодні разом із вами втілюємо важливі для України реформи – освітню та медичну. Саме ви втілюєте реформи на місцях. Я щиро дякую вам за те, що ви палко в це вірите і це робите. Я бажаю вам жіночого щастя, посмішок на вашому обличчі, щоб у вашій душі завжди вирувала весна та був весняний настрій», – цитує прес-служба голову ОДА.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - В житомирському драмтеатрі Гундич та Ширма вітали жінок-педагогів і медиків, згадуючи про реформи та Порошенка

Зазначається, що жінки отримали від керівництва області відзнаки, квіти, солодкі та цінні подарунки й святковий концерт від артистів обласного музично-драматичного театру.

Про вітання в драмтеатрі інформує й прес-служба обласної ради.

«Святковий концерт «Жінка – це Весна» відбувся для жіночої половини освітньої та медичної галузей області у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги. Під час заходу голова обласної ради зазначив, що «жінка ― це весна, що пробуджує любов, це ― сонце, що дарує життя, це — берегиня сімейного вогнища. Ви успішно реалізовуєте себе у професійній діяльності, берете активну участь у розвитку нашого регіону. Вчителі — ті люди, що прокладають дітям найсвітлішу дорогу в світі — дорогу до знань, а лікарі — не лише рятують життя, а й лікують души і серця. Кожен із вас є тим, хто успішно впроваджує реформи – освітню та медичну, а значить змінює життя області та країни на краще. Кожна з вас достойна кохання, захоплення і шанування». З нагоди свята керівники області вручили нагороди кращим представницям медицини та освіти області», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні 8 Березня Житомир.info вже традиційно запитав чоловіків, якими подарунками вони збираються дивувати своїх жінок, скільки готові на це викласти з кишені й власне, чи вважають Міжнародний жіночий день святом.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram