Послуги вантажоперевезень по території України з кожним днем стають все більш популярними, тому що як бізнес, так і приватні особи, не можуть існувати без доставки продуктів, сировини, матеріалів тощо. В зв’язку з цим існують безліч компаній, які надають послуги подібного роду. «Аячо» — транспортно-логістична компанія, яка вже багато років займається доставкою вантажів і зуміла завоювати прекрасну репутацію і визнання задоволених клієнтів.

Бажаєте знайти транспорт для вантажоперевезення? Ласкаво просимо в транспортну компанію «Аячо»! Ми пропонуємо оперативні і надійні перевезення по маршруту Житомир — Київ та інші міжміські перевезення.

Перевезення вантажів будь-якого типу на житомирському напрямку

Перевезення вантажів необхідне підприємцям, виробникам, імпортерам, експортерам та приватним особам. Однак організувати перевезення самостійно без залучення транспортної компанії іноді буває важко, адже знайти машину для перевезення вантажу, зібрати перелік дозвільних документів, побудувати оптимальний маршрут і врахувати інші нюанси – завдання не з легких.

Оптимальне рішення — звернутися в професійну транспортну компанію «Аячо». Ми здійснимо вантажоперевезення Київ – Житомир в найкоротші терміни і за доступною ціною!

Компанія «Аячо» здійснить вантажні перевезення Київ – Житомир таких типів вантажів:

 • автомобілів, спецтехніки і сільгосптехніки;
 • небезпечних і швидкопсувних (із зазначеними температурами перевезення);
 • збірних (об’єднання декількох малогабаритних вантажів різних замовників в один);
 • контейнерних, стандартних і габаритних.
 • Замовити наші послуги можна заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Співробітники компанії оперативно нададуть Вам всю необхідну інформацію, в тому числі стосовно вартості і термінів доставки.

Ціна на вантажоперевезення Житомир — Київ формується індивідуально для кожного клієнта, так як на неї впливає безліч факторів (тип вантажу, маршрут доставки, термін доставки та ін.).

Дізнатися детальну інформацію про вартість вантажних перевезень і замовити наші послуги можна заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Співробітники компанії оперативно нададуть Вам всю необхідну інформацію, в тому числі стосовно вартості і термінів доставки.

Переваги співробітництва з транспортною компанією «Аячо»

Одне з основних завдань наших логістів — зібрати якомога більше інформації і підготувати всі необхідні документи ще до початку перевезення. Ми надаємо необхідні брокерські та страхові послуги, а також інформаційну підтримку в процесі заповнення документів. Наші спеціалісти професійно організовують розвантажувально — навантажувальні роботи та затверджують з замовником оптимальний маршрут.

Переваги вантажоперевезень з компанією «Аячо»:

 • професіоналізм і оперативність доставки;
 • автоматизований контроль руху транспорту;
 • широке різноманіття транспорту та спецтехніки для перевезень (в нашому арсеналі є навіть автовоз);
 • комплексний підхід до вирішення поставлених завдань;
 • безпека і гарантії, а також максимальна відповідальність за вантаж, що перевозиться;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • вигідні розцінки.

Звертайтеся до нас, ми завжди раді кожному клієнту!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram