173619568568f4d3f69db30d642c6c81 preview w440 h290 - Вчитель інформатики з Житомира закликає колег номінуватися на премію Global Teacher Prize Ukraine, переможець отримає 250 тисяч

Микола Тарасюк, вчитель інформатики із Житомира, минулого року увійшов у десятку найкращих вчителів країни за результатами Global Teacher Prize Ukraine 2020 і закликає талановитих та активних вчителів із Житомирської області не боятися та номінуватися на премію. Вп’яте організатори розшукують з усієї України вчителів-новаторів, які натхненно навчають дітей, дбають про розвиток якісної освіти та своїм прикладом надихають колег. Ім’я переможця оголосять 2 жовтня 2021 року, у Міжнародний день учителя. Головний приз — це чверть мільйона гривень.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба громадської спілки Освіторія.

Окрім викладання інформатики, Микола Тарасюк веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Його команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна.

«Для невеличкого міста Житомир це була перемога, що з’явився вчитель, який зміг, не побоявся і став прикладом для інших вчителів. Я був вчителем, що сам захотів, а не якого змусили взяти участь “для галочки“. Премія стала стимулом для кроку вперед, подолання стереотипів. Розповіді в ЗМІ, інтерв’ю почали викликати цікавість у читачів про зовсім інший бік освіти. Негативні пости в інтернеті змінились позитивною тематикою. Підтримка виросла в рази! Завдяки премії, я отримав досвід, надію на позитивні зміни і відчув, що я не заручник системи, а можу творити! Премія показує, що вчитель може бути успішним, а головне — важливим для суспільства!» — наголошує Микола Тарасюк.

Подати заявку на участь може кожен учитель. Для цього необхідно до 1 серпня заповнити форму на сайті премії globalteacherprize.org.ua. Номінувати улюблених вчителів можуть також учні, батьки, колеги та рідні. Організатори закликають не втрачати таку можливість!

Переможець отримає грошову винагороду у 250 000 тис., поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від «Освіторії».

Окрім головного призу, фіналісти отримають також призи від партнерів премії. Цьогоріч організатори вже оголосили такі номінації:

  • Найкращий вчитель хімії отримає 200 тисяч гривень для себе та своєї школи;
  • Номінація “Здійснення мрії” принесе переможцю реалізацію мрії;
  • “Вибір серцем” відзначить учителя, який навчає при лікарнях та вчителя-волонтера з прифронтових регіонів.

Довідково

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів в Україні. Це частина світового руху Global Teacher Prize, який заснував арабський мільярдер Санні Варкі, щоб відзначити досягнення вчителів на найвищому рівні. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня!

“Вчительський Оскар” в Україні заснувала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Головна ідея — підкреслити важливість педагогів та підвищити престиж цієї професії в українському суспільстві. За 5 років існування премії взяли участь понад 8 500 українських вчителів! Із великих міст та маленьких селищ, з обласних ліцеїв та сільських шкіл, із західної частини країни та східної… Всеукраїнський національний масштаб!

Як повідомляв Житомир.info, житомирський вчитель інформатики Микола Тарасюк увійшов у Топ-50 національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram