З першого вересня у всіх школах області розпочався новий навчальний рік. На Житомирщині до першого класу пішло 18 тисяч дітей.

Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко завітали на урочисту лінійку в першу малинську школу та привітали дітей з Днем Знань.

«Вам удачі, легкої дороги, заходьте до цієї школи з радістю, цінуйте кожен момент, який тут буде відбуватися», — побажала народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Тетяна Грищенко.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко подарував кожному першому класу сертифікати, аби вчителі могли придбати необхідне шкільне приладдя для всього класу.

Маленькі учні, які вперше прийшли до школи, розповіли, чому так хочуть швидше сісти за парту.

«Мені тут подобається. Щоб учити абетку, цифри, щось ще», — говорить першокласниця Катерина.

«Тому, що я не хочу спати у садочку вічність», — зізнається першокласниця Аліса.

Команда «Слуга Народу» в рамках програми Президента «Велике Будівництво» активно працює над розбудовою освітньої інфраструктури. Наприклад, в Малинській школі №1 побудували новий корпус для молодших класів. До дня вчителя він запрацює на повну потужність.

«У цьому році ми здаємо в експлуатацію корпус для молодшої школи. З 2006 року відбувалася реконструкція, мінялися президенти, уряди, парламенти, але не могли зробити реконструкцію цієї школи. Ми фактично за рік вирішили це питання, і сьогодні ви бачите корпус майже завершений»,- говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Також народні депутати завітали до учнів Лугинської гімназії та Овруцької школи.

«За два роки ми побачили, яка йде велика підтримка по новій українській школі, які ми маємо кабінети – і це не межа. Сьогодні по програмі президента педагоги можуть отримати ноутбуки, щоб вони могли викладати матеріал для організації навчання», — говорить Овруцький міський голова Іван Коруд.

Лінійка в Олевській гімназії вийшла по-справжньому святкова. Адже саме цей заклад цього року добудували після 30 років ремонту. Зроблено це завдяки програмі «Велике будівництво».

Діти з будь якої громади мають право на якісну освіту, тому в майбутньому в рамках «Великого будівництва» на Житомирщині будуть покращуватися умови у навчальних закладах, запевняє народний депутата України Арсенія Пушкаренко.

«Сьогодні ми відвідали Овруч, Лугини, де перед вчителями, батьками та дітьми пообіцяли, що у найближчі 2 роки відбудеться капітальна реконструкція першої школи в Овручі та гімназії в Лугинах. Сьогодні важливе завдання для нашої команди – це розбудова освітньої інфраструктури для того, аби був високий рівень навчання наших дітей. Неважливо, де вони знаходяться у Києві, Житомирі або в Лугинах, Олевську. Щоб навіть найвіддаленіша громада давала рівень знань учню, який відповідатиме високому рівню ЗНО та олімпіад», — Арсеній Пушкаренко.

Завдяки президентській програмі «великих будівництв» діти будуть отримувати освіту в навчальних закладах, де є гідні умови для цього, — зазначив Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram